DLA RODZICÓW

HAPPY MEAL®

Paczka kosmitów przybyła do McDonald’s®, aby pokolorować Twój świat!
„Dom” w programie Happy Meal to 8 niezwykle atrakcyjnych figurek. Cywilizacja Buwów wyraża emocje za pomocą kolorów. Cała linia zabawek pokazuje Ocha w przeróżnych sytuacjach i barwach. Kolory zabawek sprawiają także, że świat dziecka nabiera radosnych barw!

 

HAPPY STUDIO

Nowe interaktywne e-książki dają dziecku wspaniałą okazję do zapoznania się z nowymi i ciekawymi miejscami. Im częściej dzieci mają kontakt z dobrymi książkami, tym są inteligentniejsze i szczęśliwsze. McDonald's zamienia czytanie w przyjemność dzięki interaktywnym e-książkom o różnorodnej tematyce.

 

URODZINY W McDONALD'SDrodzy Mamo i Tato!

Zbliżają się urodziny Waszego dziecka? Chcecie, by ten dzień był niepowtarzalny i wyjątkowy? McDonald’s® ma dla Was idealne rozwiązanie, które usatysfakcjonuje każdego malucha.

Zorganizujemy niezapomniane przyjęcie urodzinowe pełne atrakcji! Wyszkolona hostessa zadba o dobre humory małego solenizanta i jego gości, a także zapewni im pyszną zabawę! Małych uczestników czeka również malowanie twarzy farbkami i inne wesołe zajęcia.

JAK DOKONAĆ
REZERWACJI

Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub osobiście w wybranej restauracji na podstawie wypełnionego formularza. Formularz wraz z regulaminem możesz pobrać poniżej, wypełnij go i zanieś do restauracji, w której chcesz urządzić urodziny.
POBIERZ FORMULARZ

ZNAJDŹ
RESTAURACJĘ

Nie wiesz gdzie jest najbliższa restauracja McDonald’s?
Skorzystaj z wyszukiwarki:WYSZUKAJ W POBLIZU MNIE POKAŻ NA MAPIE
 

GYM & FUN

Gym&Fun to strefa interaktywnych zabaw, gdzie energia małych sportowców znajdzie wreszcie ujście.

Czeka tu na nich wyścig na rowerach z możliwością podziwiania krajobrazów na ekranie umieszczonym przed nimi. Kolejna atrakcja to bieg z przeszkodami. Dziecko może sobie samo zmierzyć czas, w jakim uda mu się pokonać wyznaczoną trasę, na której napotyka liczne wyzwania. Z kolei wielbiciele gier zespołowych wybiorą miniboisko do koszykówki z małymi piłkami. Zapraszamy!

 

KIM JEST RONALD

Wszystko zaczęło się w 1963 r., kiedy Ronald McDonald po raz pierwszy wystąpił w amerykańskiej telewizji.


Szybko zdobył popularność i sympatię, stając się magicznym przyjacielem dzieci i dorosłych, który marzy o lepszym świecie.


Ronald jest zabawny i umie sprawić, że ludzie się uśmiechają. Dba również o tych, którzy tego uśmiechu szczególnie potrzebują, dlatego powstała Fundacja Ronalda McDonalda. Ronald jest znany w ponad stu krajach na całym świecie. Są nawet miejsca, takie jak Hongkong, gdzie dzieci nazywają go Mai-Don-Lao Suk Suk, czyli po prostu wujek McDonald’s.