DLA RODZICÓW

HAPPY MEAL®

BARBIE

“Barbie Life in the Dreamhouse” to dostępny online serial animowany, opowiadający o zabawnych perypetiach tytułowej bohaterki. Śledząc przygody Barbie oraz jej przyjaciół, dzieci przenoszą się do słonecznej Kalifornii.
Teraz w zestawach Happy Meal są dostępne 4 zabawki nawiązujące do serii, które pomogą dzieciom przenieść się do świata marzeń.


SKYLANDERS

Skylanderzy to niezwykłe postaci stworzone na potrzeby gry. Ich popularność sprawiła, że wkrótce pojawiły się figurki głównych bohaterów. Każdy z nich dysponuje bronią i wyjątkowymi umiejętnościami, których używa do walki ze złem. Teraz w zestawach Happy Meal są dostępne 4 figurki z bohaterami serii.

 

HAPPY STUDIO

Nowe interaktywne e-książki dają dziecku wspaniałą okazję do zapoznania się z nowymi i ciekawymi miejscami. Im częściej dzieci mają kontakt z dobrymi książkami, tym są inteligentniejsze i szczęśliwsze. McDonald's zamienia czytanie w przyjemność dzięki interaktywnym e-książkom o różnorodnej tematyce.

 

URODZINY W McDONALDSDrodzy Mamo i Tato!

Zbliżają się urodziny Waszego dziecka? Chcecie, by ten dzień był niepowtarzalny i wyjątkowy? McDonald’s® ma dla Was idealne rozwiązanie, które usatysfakcjonuje każdego malucha.

Zorganizujemy niezapomniane przyjęcie urodzinowe pełne atrakcji! Wyszkolona hostessa zadba o dobre humory małego solenizanta i jego gości, a także zapewni im pyszną zabawę! Małych uczestników czeka również malowanie twarzy farbkami i inne wesołe zajęcia.

JAK DOKONAĆ
REZERWACJI

Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub osobiście w wybranej restauracji na podstawie wypełnionego formularza. Formularz wraz z regulaminem możesz pobrać poniżej, wypełnij go i zanieś do restauracji, w której chcesz urządzić urodziny.
POBIERZ FORMULARZ

ZNAJDŹ
RESTAURACJĘ

Nie wiesz gdzie jest najbliższa restauracja McDonald’s?
Skorzystaj z wyszukiwarki:WYSZUKAJ W POBLIŻU MNIE POKAŻ NA MAPIE
 

GYM & FUN

Gym&Fun to strefa interaktywnych zabaw, gdzie energia małych sportowców znajdzie wreszcie ujście.

Czeka tu na nich wyścig na rowerach z możliwością podziwiania krajobrazów na ekranie umieszczonym przed nimi. Kolejna atrakcja to bieg z przeszkodami. Dziecko może sobie samo zmierzyć czas, w jakim uda mu się pokonać wyznaczoną trasę, na której napotyka liczne wyzwania. Z kolei wielbiciele gier zespołowych wybiorą miniboisko do koszykówki z małymi piłkami. Zapraszamy!

 

KIM JEST RONALD

Wszystko zaczęło się w 1963 r., kiedy Ronald McDonald po raz pierwszy wystąpił w amerykańskiej telewizji.


Szybko zdobył popularność i sympatię, stając się magicznym przyjacielem dzieci i dorosłych, który marzy o lepszym świecie.


Ronald jest zabawny i umie sprawić, że ludzie się uśmiechają. Dba również o tych, którzy tego uśmiechu szczególnie potrzebują, dlatego powstała Fundacja Ronalda McDonalda. Ronald jest znany w ponad stu krajach na całym świecie. Są nawet miejsca, takie jak Hongkong, gdzie dzieci nazywają go Mai-Don-Lao Suk Suk, czyli po prostu wujek McDonald’s.